Manager de proiect

Prima internațional KiberScoală al viitorului pentru noua generație IT KIBERone deschide postul vacant „Manager de proiect”.

Responsabilități:

  • Supravegherea activității proiectului pe teritoriul atribuit (locul de muncă - sediul central al companiei în Federația Rusă);
  • Gestionarea unei echipe de asistenți și tutori (mentori);
  • Organizarea de excursii în Silicon Valley (Apple, Google, Facebook);
  • Participarea la prezentări și concursuri (posibile călătorii de afaceri reprezentative în Rusia, Europa, America);
  • Administrarea sistemului CRM KiberScoală;
  • Lucrul cu contractorii, contrapărțile, angajații KiberScoală;
  • Controlul fluxurilor financiare (chirie, formarea rezidenților);
  • Gestionarea documentelor

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Cunoașterea elementelor de bază ale serviciilor pentru clienți;
  • Cunoașterea AmoCRM va fi un avantaj suplimentar;
  • Poziția de viață activă și dorința de a se dezvolta;
  • Abilități de comunicare dezvoltate;
  • Dorința de a dobândi noi cunoștințe în domeniul managementului și al tehnologiilor digitale într-o companie care se dezvoltă rapid.

Condiții:

  • program de lucru: de la 10-00 la 19-00 ore
  • salariu + bonus în funcție de rezultate
  • Oportunitatea de a vizita sucursalele internaționale din Europa, America

Beneficii:

  • Compensarea telefoanelor mobile;
  • Parcare auto;
  • Formare internă;
  • Plata pentru formare externă;
  • Plata pentru tabăra de copii;
  • Reduceri la bunurile companiei

Dacă îți place să fii în tendințe, trimite CV-ul tău.

CV-urile vor fi luate în considerare doar cu o fotografie.

OK